EXPOGołębie

International Fair of Racing Pigeons

8-10 January 2021

 

List of exhibitors (update 29/09/2020)

 
"BEST-NATURAL"
"PROFEED"

ANDRZEJ GRZANKA

ANDRZEJ WIOSNA
AQUAMID S.R.O.
AVIMEDICA
AVISTAR DARIUSZ CHEŁCHOWSKI

BENZING 

BEYERS - KLAUBEX

BIERNAT - KUSCH
BRICON WALDEMAR WOJTOWICZ
BUFET KĄSEK  TOMASZ KOZŁOWSKI
CENTRUM HODOWLANE EUROPA

CHRISTOPH MAZUR

CLICQUE RACING PIGEONS BVBA

COLUMBEX SP. Z O.O. SP.K.
CZESŁAW RULA
DIGGING BARBARA SKRZYPNIK
DLAHODOWCOW.PL
DOLFOS
DOLNOŚLĄSKI AKCELERATOR TECHNOLOGII I INNOWACJI
EDWARD KAPELEWSKI
ELPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
F.H.U. "KASIA" ROMAN SOBERA
FIRMA HANDLOWA HELENA BRASZKO - WG ROZTOCZE
FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA "MROWCA" MARCIN MROWCA

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PIOMAR"

FRANZ HOLZ

FUTURAL - ROBBERT TEN BERGE
GERALDY KFZ GMBH
GOLD WINGS
GOŁĘBNIK24

GRAAL
GREEN PLAY  SP. Z O.O.
GRIT-POL Ł. FLIS K. BAZYLEWICZ S.C.
HENRYK SZALENIEC
HERBAL MATEUSZ DZIURKOWSKI
HUUB HERMANS
J.B. TEEKONTOR E.K.
JAAP KOEHOORN PRODUCTS

JOSEF KUSSER
KAMPOL
KLAUS GRITSTEINWERK
KRZYSZTOF SZKOLNY
LISTA WYSTAWCÓW Z DNIA 04.09.2020R.
LORENZ RUDI
MACIEJ PAWLIKOWSKI - ROLNICZY HANDEL DETALICZNY
MAŁA GASTRONOMIA RYSZARD KWIATKOWSKI
MAZIARZ RACING TEAM

MEDIAFORM SYLWIA GOGOWSKA
MEGA SYSTEM-WASSER MANN
METAL-PLAST WAŁBRZYCH BOCHEŃSKI PIOTR
MIĘDZYNARODOWY WSPÓLNY GOŁĘBNIK KOZIEGŁÓWKI SP. Z O.O. S.KA.

MOBICONCEPT SP. Z O.O.

MODRZEJEWSKA - ZAJĄC
MOJEGOLEBIE.PL
MR VANNESTE, GUILLAUME, DE REIGER

MWG MAZURY  HERBOTS -  BELGAWET SEIFFERT
NATURALIS
NV VANROBAEYS
OVIGOR
P.H. "ZBOL" ZBIGNIEW OLEKSIAK
PALARSKI

PONDEROSA

PAYK SCHNELLSTE TAUBENLINIEN DEUTSCHLAND UNO , FIGO , KITTEL USW
PIGEBOOK - WIKTOR FURMAN
PLANETA PTAKÓW
POLMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
PORADNIK HODOWCY
PORCELANA LATAWIEC
PPUH "ZENEK" JERZY ZYNEK
PROFF SPORT - PIETER KOS
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE TESTPOL
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MDM MARZENNA STOLARCZYK
PURITAN POLSKA
ROBERT HENKEL - GOŁĘBIE DALEKODYSTANSOWE
RÖHNFRIED

RUDY BRANS BELGIA
RYSZARD JARKA
SAUERBIER FRED
SEYKOPOL JERZY SERZYSKO
STEENBERGEN
STUDIO RÖHLIG
SYMEK BATKO DARIUSZ
TAURIS POLSKA W.SCHNEIDER A.KONTNY K.KONTNY

TAYA Leszek Serafin

TEAM POGODA KOŁODZIEJ M. - POGODA.B.
THEODOR BACKS GMBH
THOMAS WESSELS
TJW RACING PIGEONS FEED
TOLLISAN - NOVUM POLSKA JOLANTA MAZURKIEWICZ
TRANS FEED FUTURO LAB SP. Z O.O. S.K.A.

TRANS-LOT MARZANNA WAŻYŃSKA
TRAVIPHARMA B.V.
WG GIEWONT
VANHEE PRODUCTS BVBA
VERSTRAETE PIGEONS BVBA
VET-ANIMAL - CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI
VIDEOLOTNIK.PL
WOJACZEK - WITEK

ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY "DYSTANS" JAN OLKOWSKI
ZŁOTA RYBKA ILONA BURA, JAROSŁAW BURY